2VNT VHF 136-174MHz Antenos Vyras už Yaesu Vertex VX-110 VX-130 VX-160 VX-180 VX-150 Du Būdu Radijo
€6.98 €7.35

VHF 136-174MHz Antenos Vyras už Yaesu Vertex VX-110 VX-130 VX-160 VX-180 VX-150 Du Būdu Radijo Specifikacija: 1. Visiškai naujas ir aukštos kokybės 2. Dažnių juosta: VHF 3. Dažnis: 136-174MHz 4. Ilgis: 15.4 cm 5. Svoris: 20g 6. VHF 136-174MHz kištukinė Jungtis Juoda Antena Yaesu / Vertex Walkie Talkie, yra idealus pakaitalas sugadintas vienas. 7. Tai ne OEM generinių

Suderinama su Avago HFCT-5701LP 1000BASE-LX ir 1G Fibre Channel SFP 1310nm 10km TEL Transiveris SFP modulis
€5.56

Prašome pasiūlyti, prekinių ženklų iš jūsų įrenginių į mus, pateikdami užsakymą.s o, kad mes bus parengti suderinama dalys už jus, Ačiū. Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe pardavėjas Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija.

WIFI Anteną 2.4 Ghz 5.8 Ghz Dual band " Omni antena PCB Antena built-in Su IPX Jungtis wifi maršrutizatoriaus antenos
€2.30

WIFI Anteną 2.4 Ghz 5.8 Ghz Dual band Omni antena PCB Antena built-in Su IPX Jungtis wifi maršrutizatoriaus antenos A. Elektrinės Charakteristikos 2.4 GHz Antena IEEE802.11b/g/n WLAN Sistema arba Bluetooth IEEE 802.11 b/g/n WLAN Sistemą Belaidžio Ryšio Sistema Wi-Fi / WiMAX / MIMO Sistemos Dažnis 2.4 G/5.8 G S. W. R. Antenos stiprinimo 2.4 G 5dBi/ 5.8 G 4dBi Poliarizacija Linijinė Varža 50 Omų B. Medžiagų ir Mechaninės Savybės

4pcs pack ilgo nuotolio T628 juoda/Oranžinė walkie talkie 2 way radios "interphone" PASIDARYK pats " kelionių vadovas syestem domofonas w/ ausinių
€46.35 €51.50

Prekė: 4pcs pack ilgo nuotolio T628 juoda/Oranžinė walkie talkie 2 way radios interphone PASIDARYK pats kelionių vadovas syestem domofonas w/ ausinių Kaip naudoti walkie talkie PASIDARYK pats nuostata Gido sistema : Paprastus veiksmus, siekiant nustatyti vienu būdu Gido Sistema: Pasirinkti 1pc kaip radio ir kitais taip, kaip sūnus radijas. Tada visi radijo imtuvai apie patį kanalą. Pavyzdžiui,

XQF DTMF MH-48A6J Vertus Mic Mikrofonas RJ-45 Kištukas Yaesu FT-8900 FT-2800M OT8G Radijas
€9.87

Kiekvieną užsakymą gausite dovanų , Kaip paveikslėlyje DTMF MH-48A6J Vertus Mic Mikrofonas RJ-45 Kištukas Yaesu FT-8900 FT-2800M OT8G Radijas Aprašymas Aprašymas Specifikacija: 100% Brand new ir aukštos kokybės apšvietimu MH-48A6J mikrofonas leidžia tiesiogiai klaviatūra dažnumas atvykimo arba klaviatūra atminties kanalo iškvietimas. Dėl perduoti MH-48A6J leidžia rankiniu būdu įvesti DTMF tonų autopatch

Bendrieji Walkie Talkie už FT2DR Dual-Band 140-174/420-470 MHz FM Kumpis Du būdu Radijo radijo stotele yaesu ft2dr walkie talkie
€427.21 €449.70

Bendrosios Specifikacijos: - Sistemos integracijos funkcija - C4FM skaitmeninis V / D režimą, balso FR režimu, duomenų FR režimą ir tradicinių FM Draugiškas skaitmeninis valdymas grindžiamas AMS (automatinio režimo pasirinkimas) - Paprastas tvarkymas, remiantis 43 x 43 mm didelis jutiklinis ekranas - 700mW garsiai ir aiškiai balso technologija - LCD-pagrįstas fotografiją vaizdas ekrane - Built-in itin jautrus 66ch GPS antena

2 Pin TYT TR Garsiakalbis Mic už TYT MD-380/ MD-390 GPS Kenwood BAOFENG UV-5R Retevis H777 Walkie Talkie Kumpis Radijo
€7.76 €8.17

Savybės: Tai originalus nuotolinio garsiakalbis TYT MD380 ir TYT MD-390 mobiliųjų automobiliniai radijo imtuvai. Pakuotėje: 1 x Originalus TYT Garsiakalbis Mes priimame Alipay , Vakarų Sąjunga, TT. Visų didelių kredito kortelėmis per saugių atsiskaitymų procesorius sąlyginio DEPONAVIMO. Mokėjimas turi būti atliktas per 3 dienų nuo užsakymo. Jei negalite kasos iš karto po aukciono arti, palaukite kelias minutes ir

1Pair 10/100/1000Mbps Optinio tinklo "Ethernet" Media Converter Gigabite Vienos rūšies Vieno Pluošto su 8 RJ45 UTP ir 1 PK Uosto
€52.33

1Pair 10/100/1000Mbps Optinio tinklo Ethernet Media Converter Vienos rūšies Vieno Pluošto su 8 RJ45 ir 1 PK Uosto 10/100/1000Mbps Vieno Pluošto Media Converter pateikti lengvas ir ekonomiškas sprendimas atnaujinti vario pagrindu, tinklo prie optinio pluošto išplėsti signalo pasiekti. WDM technologiją, kad vienos rūšies pluošto max pasiekti 100 km per vieną pluošto.Jų plug-and-play dizainas leidžia greitai ir lengvai

YIDATON 10X Du būdu radijo laisvų rankų įranga akustinis vamzdis ausinės ausinės su push to talk Motorola CP040,CP200,GP-300 GP88 ir t.t
€62.13

YIDATON 10X Du būdu radijo laisvų rankų įranga akustinis vamzdis ausinės ausinės su push to talk Motorola CP040,CP200,GP-300 GP88 ir t.t Aprašymas: Du būdu radijo ausinės slaptas aišku, akustinis vamzdis rankų Motorola Su tiesioginio ryšio mygtukas Motorola akustinis vamzdis tinka ausis ir apsaugo jūsų asmeninius pokalbius . Aiškus garsas veiksmingumą,Reguliuojamas / nuimamas drabužių pin kodą ir įrašo Silent

10VNT/maišą SC APC-PK UPC 3M Singlemode Simplex fiber optic patch cord SC 3M 3.0 mm FTTH šviesolaidžio jumper Kabelis
€16.73 €17.99

10VNT/maišą SC APC-PK UPC 3M Singlemode Simplex fiber optic patch cord SC 3M 3.0 mm FTTH šviesolaidžio jumper Kabelis Optinio Pluošto su AB jumper FTTH lašas kabelis Programas kabelinės televizijos Optinio pluošto ryšių sistemos, Optinio duomenų perdavimo Pastato prieigos prie tinklo Kabelių sistema, ODF FTTX Mažai Funkcijų įterpties nuostoliai ir atgal atspindžio nuostolių Geros echangeabilityGood Patvarumo ir Aukštos

4pcs Nešiojamų Radijo Walkie Talkie Retevis 5W RT5R 128CH VHF UHF Dvigubos Juostos Radijo Mėgėjų Hf Transiveris 2 Būdu Radijo Stotis RT-5R
€66.25 €80.80

4pcs Nešiojamų Radijo Walkie Talkie Retevis 5W RT5R 128CH VHF UHF Dvigubos Juostos Radijo Mėgėjų Hf Transiveris 2 Būdu Radijo Stotis RT-5R > Rinkinį sudaro: 4 x Retevis RT-5R Portable radio 4 x Antenos 4 x Li-ion baterijos 4 x LI-ion įkroviklis 4 x Adapteris 4 x Diržo 4 x kilpos 4 x Ausinės 4 x Vartotojo vadovas Mokėjimas 1. KainaPristatymas.news priimti sąlyginio Deponavimo ir Kredito kortelė/ / Pinigų

2vnt 2.4 GHz, 10dBi didelio jautrumo Antena RP SMA male Wifi Antenos bevielis maršrutizatorius stiprintuvo WLAN PCI Korta USB Modemas EL0428
€7.40

2vnt 2.4 GHz, 10dbi didelis pelnas Antenos Stiprintuvas RP SMA male Belaidžio Wifi Antenos stiprintuvo WLAN PCI Korta USB Modemas Maršrutizatorius EL0428

Nemokamas Pristatymas 2vnt/lot 12 Branduolių 12F SC APC 1,5 M Singlemode SC/APC Optinio Pluošto Galiuku
€34.33

Programos: 1 Optinio pluošto ryšių sistema, 2 Optinės prieigos tinklą 3 Optinio pluošto Data Komunikacijos 4 Optinio pluošto kabelinę televiziją 5 vietinio tinklo (LAN) 6 Bandymų Įrangos Techniniai parametrai: 1 min. lenkimo spindulys: 3.8 cm, 2 darbinės temperatūros diapazonas: nuo - 40 ~ 85 °C 3 jungtis medžiagų: keramikos plug core 4 Min juostos plotis: 200 MHZ. Km / 850 nm, 500 MHZ. Km / 1300 nm 5 Kartoti kištukas: 6

Originalus baofeng uv-b5, uv-b6 baterija BL-8 2000mah vaikščioti talkie dalys, 7.4 V, dual band pofung UV-B5 du būdu radijo bao feng patinų
€7.36

Kiekvieną užsakymą gausite dovanų , Kaip paveikslėlyje Originalus baofeng uv-b5, uv-b6 baterija BL-8 2000mah vaikščioti talkie dalys, 7.4 V, dual band pofung UV-B5 du būdu radijo baofeng priedų Savybės: Akumuliatoriaus Baofeng UV-B5, UV-B6 Patogus ir Patogi 2000mah Ilgas Baterijos veikimo laikas 7.4 v, Li-ion Baterija Įkraunama Paketą Sudaro: 1 x Baterija Radijo

Slaptas Akustinis Vamzdis Ausinės Ausinės Yaesu Vertex VX-6R VX-7R 6E 7E VX-120 127 170 177 Du Būdu Radijo
€4.32 €5.84

Gerbiamas kliente, Tai draugiškas priminimas, kad, jei jūs pateikiate užsakymą, naudojant KainaPristatymas.news APPs, jūs pastebėsite, kad kaina yra daug pigiau nei PC, o tai sutaupo daug laiko, kad mokėjimo, prašome nuskaityti QR kodą ir gauti daugiau staigmena forma Programų, Mėgautis pirkinių ačiū jums! Aprašymas: Aišku Akustinis Vamzdis Slaptos Ausinės Ausinės laisvų Rankų įranga PTT(Push to Talk),