Suderinama su Avago HFCT-5701LP 1000BASE-LX ir 1G Fibre Channel SFP 1310nm 10km TEL Transiveris SFP modulis


Žymos: sfp 1310nm, sfp modulis, sfp siuntimo ir priėmimo modulis, Pigūs sfp 1310nm, Aukštos Kokybės sfp modulis, Kinija sfp siuntimo ir priėmimo modulis Tiekėjai.

€5.56
  • Yra sandėlyje
  • k1145


Prašome pasiūlyti, prekinių ženklų iš jūsų įrenginių į mus, pateikdami užsakymą.s o, kad mes bus parengti suderinama dalys už jus, Ačiū.

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe pardavėjas Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija.


  • Modelio Numeris: HFCT-5701LP
  • Prekės Pavadinimas: SMTE
  • Sąlyga: Naujos ir OEM

  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Dydis: 3cm x 3cm x 8cm (1.18in x 1.18in x 3.15in)
  • Pakuotės Svoris: 0.08kg (0.18lb.)

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai